Hakkımızda

HAKKIMIZDA

GENOVA LABORATUVAR MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD  2012 yılında ADANA/ÇUKUROVA   Bölgesinde Yer Alan 110  Metrekare Kapalı Alan ve Depoya Sahip Bir Tesis Üzerinde Kurulmuştur ; Büyük Projelerini Gerçekleştirmek İçin Faaliyetlerine başlamıştır.  Depolama, Sevkiyat, Lojistik ve Satış Hizmetlerinin Tamamını Bu Tesislerinden Yürütmektedir.

GENOVA,  Yoğun Büyüme Programı ile Ürünlerine ve Hizmetlerine Yeni Değerler Katarak Çok Yakın bir Zamanda Sektöründe Güçlü  Adımlar Atan Bir Kuruluş Haline Gelicektir.

GENOVA  “KALİTE İNSANA SAYGI İLE BAŞLAR ” Sloganıyla Yola Çıkmış Sektörün Deneyimli ve Birikimli İsimlerinin Bir Araya Gelmesi ile Kurulmuş Bilim Sektörüne Yepyeni Bir Soluk ve Yepyeni Bir Bakış Açısı ile Hizmet Vermek Amacındadır.

MİSYONUMUZ

GENOVA   Güveni ve Dürüstlüğü  İlke Edinmiş, Kalıcı, Saygın, Sorumluluk Sahibi Bilime Hizmet Eden Bir Kuruluştur.  Laboratuar Ürünleri Sektöründe Lider Markalar İle Çalışan ve Müşteri Memnuniyeti İlkesi Gereği Tüketicilerine Kaliteli, Devamlılığı Olan ve Çok Çeşitliliğe Sahip Ürünler Sunmayı Hedef Edinmiştir. Sağladığı Katma Değer ile Yaşadığı Topluma, Ekonomiye ve Müşterilerine Katkıda Bulunmayı Arzulamaktadır. Bütün Bunları Yaşam Standartlarını Sürekli Geliştirdiği, Özverili ve Bağlılık Duygusu Taşıyan Çalışanlarının Mutluluğuna, İletişimine ve Takım Ruhuna Önem Vererek Sağlayacaktır.

VİZYONUMUZ

GENOVA  Seçtiği Pazarlarda ve Alt Sektörlerde Söz Sahibi Olan, Çalışanlar, Tüketiciler, Tedarikçiler ve Müşteriler Tarafından Tercih Edilen, Uluslararası Kalite Kuruluşları Tarafından Takdir Edilen, Sürekli Karlılığı Yakalamış, Modern Yönetim ve Bilgi Sistemlerinin Kullanımında Öncü Bir Şirket Olacaktır. 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Faaliyet Gösterdiğimiz Laboratuvar Malzemeleri Sektöründe Modern Teknolojik Gelişmeleri Takip Ederek, Sürekli Güncellenen Eğitimleriyle Nitelikli İnsan Kaynaklarımızın Ekip Ruhu İçerisinde,  Müşterilerimizin İhtiyaç ve Beklentilerini En Hızlı ve En İyi Şekilde Karşılamak Kaliteli Ürün ve Hizmet Sunmak; Bu Doğrultuda Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uyarak Etkinliğini Sürekli İyileştirmek KALİTE POLİTİKA’mızdır.